درباره ما

تولید با کیفیت
demo-attachment-45-Group-622
دیدگاه ما

با وجود تمامی پستی بلندی های پیش آمده در متریال مواد اولیه، همواره تلاش بر تولید به بهترین شکل ممکن داریم و چشم انداز ما شناخته شدن برند شرکت با نام پیچ با کیفیت است.

پیچ با کیفیت را از بهین پولاد بخواهید.

ماموریت ما

در کشور عزیزمان، ارائه باکیفیت ترین پیچ در کشور است.

ارزش شما

مشتری! مشتری! مشتری!

شعار ما همیشه حق با مشتری بوده و خواهد بود. با خدمات مرجوعی کالا در صورت هرگونه ایراد فنی به مشتری حق انتخاب با خیال راحت را می دهیم.

  فرصت مغتنمی است که خلاصه ای از شرح توانمندیها، امکانات و فعالیتهای گروه صنعتی بهین پولاد را به استحضار برسانیم.   

  گروه صنعتی بهیــن پولاد در سال 1390 در شهر صنـــــعتی عباس آباد تهران تاسیس و با در اختیارداشــتن نیروهای متخصـــص و با اندوخـــــــته به دست آمده طی 25 سال فعالیت مدیران  شرکت در صنایع مفتولی و پیچ سازی، توانسته است به موفقیــــتهای بسیار چشمگـیری نائـــــــل شود . در سال 1393 باهدف توسعه بیشتر،  مجموعه جدیدی با نام صنایع مــفتولی ایساتیس به گروه صنعتی بهــــــین پولاد پیوست که با  تجهیز ماشین آلات و امکانات تولید پیشرفته و به روز، امکان تولید مفتول با کیفیت “کله زنی سرد” در انواع گریدها فراهم شد.

 دستگاهـها و امکانات این مجموعه شامل: دستگاهـهای تولید با آخرین تکنولوژی ساخـت (کشش مفتول، کــلـــه زنی، رزوه، واشر اسمبل و …)، خطوط شســــتشو و پوشــــش دهی مفتول، کوره هـــای عـــملیات حرارتی، خطوط آبکاری و پوشــش دهی پیچ با مقـــاومت به خوردگی بر اساس نیاز مشتری، آزمایشگاه و تجهیزات بسته بندی محصول می باشد که امکان تولید و عرضـــه انواع مفتول (شاخه و کلاف)  از قطر 1 تا 10 میلـیمتر و انواع پیچ با قطر 2.6 تا 6 میلیمتر و طول 5 تا 60 میلیمتر طبق استانداردهای درخواست شده توسط مشتری را فراهم می سازد.

تولید پیچ های خاص و ویژه از توان فنی و دانش این شرکت، نیاز صنایع ایران عزیزمان را به خرید و واردات اینگونه از پیچ ها از دیگر کشورها برطرف نموده است.

 بهبود کیفیت کالا و خدمات ارائه شده به مشتری و استمرار آن، رویکــــــرد  این شرکت بوده و بدیهی است که این موضوع با توجه به گستره روز افزون رقابت، افزایش هزینه ها و قیمــت مواد مصرفی و مهمتر از همه افزایش به حق سطح خواسته و انتظارات مشتریان گرامی، امری سـت ضروری برای کسب سهم بیشتر بازار.

 استفاده از فنون بازرسی حین تولید، تعریـــــف و پیگیری روشهای پیشــگیرانه و کنترل مشخصات کیفی محصـــــولات، ابزارهایی هستند که این شرکت را برای رسیدن به اهداف ذکر شده و جلوگیری از تولید محصولات نامنطبق یاری می رساند.

گروه صنعتی بهین پولاد با اهداف کیــفیت برتر، عرضـــه به موقع محصولات، خدمات و مشاوره قبل و بعد از فـــروش و البته قیمت رقابتی، مفتخر به همکاری با شرکتهای متعدد و معتبری در زمینه های برق و الکترونیک، خودرو، ساختمان و تأسیسات، لوازم خانگی، گازسوز و … می باشد.